WMF

pexels-viktoria-alipatova-2668498.jpg

Історія компанії

Компанія WMF заснована в 1853 р, і понад 50 років була найбільшим в Північній Америці постачальником кави. Вивчивши потреби кавового ринку, на початку XX століття компанія приступила до розробки професійної кавомашини для автоматичної варіння кави.

У 1927 році відбувся запуск у виробництво першого такого апарату. Сьогодні WMF - найбільший в світі виробник професійних кавоварок і провідний постачальник комерційного кавового обладнання.

У 2006 році компанія WMF застосувала досвід розробки професійного обладнання, почавши виробництво кавоварок для дому та офісу, що дало можливість любителям хорошої кави мати вдома професійну кавоварку невеликого розміру.

Кавові WMF відрізняє строгий дизайн і елегантний зовнішній вигляд, властивий професійному обладнанню. Використовуються благородні матеріали і класичні кольори (чорний у поєднанні з сріблястим металом). Натиснуті кнопки підкреслюються білою матовою підсвічуванням.

Інтуїтивно зрозуміла панель управління для приготування кави в одне натискання кнопки. Обрана програма і весь хід процесу відображаються на дисплеї. Якщо процес приготування зажадає додаткових дій (додати кави, долити молока, очистити контейнер від кавовій гущі і т.д.) - це також буде відображено на дисплеї.

8 рецептів кави: Espresso, Ristretto, Cafe Creme, Cappuccino, Caffe Latte, Latte Macchiato, Espresso Macchiato. Додаткові режими: збите молоко, гаряче молоко, окріп для чаю. 

В рамках однієї програми кавоварка WMF може зварити каву кілька разів для заповнення великого кавника (до 8 чашок). Це дозволяє завчасно зварити каву на всю сім'ю, а функція відкладеного запуску дозволить вам мати повний кавник на певну годину, наприклад, вранці.

Espresso зобов'язаний бути міцним і гарячим, але в холодній чашці Espresso швидко остигає і втрачає смак. Тому з кавоварки WMF передбачений попередній прогрів чашок потужним струменем пара. Поставте чашку на отвір дном вгору і натисніть кнопку, гаряча пара наповнить чашку знизу і рівномірно прогріє її за лічені секунди.

Професійний шнек - серце конструкції кавоварок WMF. Шнек виробляє безшумне низькошвидкісне перемелювання кавових зерен, що забезпечує повне розкриття аромату.

Підвищена продуктивність - до 50 чашок в день - дозволяє використовувати кавоварку WMF навіть в офісах. Кофемашина WMF 1000 S. При домашньому використанні такої резерв продуктивності значно збільшує термін експлуатації.

Автоматична промивка системи подачі молока і кави позбавить Вас від необхідності розбирати і вручну промивати кавоварку після кожної порції кави з молоком.

Для заощадження енергії кавоварку можна налаштувати на автоматичне відключення (від 1 до 30 хвилин) після приготування останньої чашки кави.

WMF

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ