КАВОМОЛКИ

БРЕНДИ

mal.jpg

Про кавомолки

 

На нашому сайті представлено широкий вибір виробників кавомолок та кавового обладнання для дому та Horeca. Більшість кавомолок, що предсавлені в каталогаг призначені для професійного використання в кав'ярнях. Завдяки нашим кавомолкам можна регулювати ступінь помолу. Кавомолка - це нобїідність для будь якого професійного кавового обладнання.

МИ ПРОПОНУЄМО КАВОМОЛКИ ДВОХ ТИПІВ

Для дому

Прості у використанні, відносно не великі ціни та висока якість приладів

Для хорека

Можливість регулювати помол, незамінний помічник для бариста

Кофе-машина

ПРО НАС

Проект "Unique Roasting company" являє собою інноваційну інтернет-платформу, завдання якої є об'єднання в єдиному інформаційному полі всього спектра послуг, що належать до кавового бізнесу. Зокрема це продаж обладнання для обсмажування кави, його помелу, приготування (кавомашини), дегустації, а також супутніх товарів - хімія для очищення обладнання, посуд, системи водопідготовки та фільтрації.

Особливу увагу ми приділяємо обладнанню для обсмажування кави. Ми представляємо в Україні відомого виробника ростерів для обсмажування кави - компанію Coffed. Також ви маєте можливість вибрати обладнання для вашої кав'ярні / ресторану на будь-який смак та цінову категорію.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

МИ РЕКОМЕНДУЄМО

ПАРТНЕРИ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ