ХІМІЯ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ КАВОМАШИН

ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА КАВОМАШИНАМИ

хим 8-min (1).jpg

Про хімію Puly Caff

Італійська марка Пулі Кафф була вперше представлена ​​в 1961 році і з тих пір є незамінним помічником багатьох бізнесменів, барменів і кавоманів.

Продукція марки Puly Caff була удостоєна численних нагород і відзначена офіційним сертифікатом NSF. Як запевняють виробники, італійські засоби для чищення кавоварок Пулі Кафф підходять для обробки практично будь-яких видів приладів, в тому числі кавоварок всіх марок.

В рамках заводу компанії Asachimici розташована передова хімічна лабораторія, в якій працюють кваліфіковані фахівці. Тісні партнерські відносини з провідними світовими виробниками кавоварок дозволяють марці створювати універсальні засоби для чищення Puly Caff, здатні запобігти поломки різних приладів для приготування кави та кавових напоїв.

Засоби для чищення кавоварок Кулі Кафф схвалені для використання як в побуті, так і в торгових точках і є абсолютно безпечними для здоров'я людини.

Професійні засоби для чищення Puly Caff допоможуть позбутися від накипу і кавових масел, які осідають на поверхні різних елементів приладів. В процесі очищення відбувається промивання всіх клапанів, контурів і заварювальних груп. При цьому очищення можна піддавати абсолютно всі деталі кавоварок, в тому числі холдери, дисперсійні екрани, зливні піддони і т. Д.

У лінійці виробника представлені різні види засобів для чищення кавоварок Puly Caff: таблетки, порошки і спеціальні рідкі розчини, здатні позбавити прилад від накипу і нальоту. Як часто рекомендується піддавати кавоварку професійної очищення?

Все залежить від того, наскільки часто прилад експлуатується і яка вода при цьому використовується. Якщо при приготуванні кави застосовується очищена вода, то буде доцільним проводити очищення приблизно один раз в три місяці.

Кофемашина, яка експлуатується не в домашніх умовах, а в барі або кав'ярні, вимагає профілактики та чищення набагато частіше - як мінімум 1 раз на день. Відзначимо, що після кожної очистки прилад необхідно промивати водою для видалення залишків засобу з його елементів.

Італійські засоби для очищення кавових апаратів Кулі Кафф допоможуть продовжити термін служби Вашого приладу і забезпечать його злагоджену роботу протягом усього терміну експлуатації. 

АКСЕСУАРИ ДЛЯ КАВОМАШИН

НА НАШОМУ САЙТІ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗНАЙТИ

Кофе-машина

ПРО НАС

Проект "Unique Roasting company" являє собою інноваційну інтернет-платформу, завдання якої є об'єднання в єдиному інформаційному полі всього спектра послуг, що належать до кавового бізнесу. Зокрема це продаж обладнання для обсмажування кави, його помелу, приготування (кавомашини), дегустації, а також супутніх товарів - хімія для очищення обладнання, посуд, системи водопідготовки та фільтрації.

Особливу увагу ми приділяємо обладнанню для обсмажування кави. Ми представляємо в Україні відомого виробника ростерів для обсмажування кави - компанію Coffed. Також ви маєте можливість вибрати обладнання для вашої кав'ярні / ресторану на будь-який смак та цінову категорію.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ПАРТНЕРИ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ