pexels-afta-putta-gunawan-683039.jpg

ПРОФЕСІЙНІ КАВОВАРКИ

Продаж та оренда професійних кавоварок.

Готуйте для своїх клієнтів кращу каву на якісному обладнанні. 

На нашому сайті представлені кавоварки світових брендів: Synesso, La Marzocco, Reneka, Modbar, Rancilio, Slayer, Dalla Corte....

БРЕНДИ

Складно обрати кавомашину? Ми допоможемо!

white-eagle1.png

Про професійні кавоварки

 

Професійні - найпотужніші і продуктивні. Ці гідності обертаються високою ціною і громіздкістю. Така техніка витримує значні навантаження і вміє готувати безліч видів кавових напоїв. Професійні кавомашини підключаються до водопроводу. Використовуються в кафе, барах, ресторанах, великих офісах.

Одним з важливих якостей, яким повинна володіти кавоварка, є можливість готувати велику кількість напоїв без шкоди їх якості. Також плюсом до високої продуктивності роботи є можливість приготування декількох напоїв одночасно. За допомогою професійної кавоварки можна з легкістю готувати гарячі напої, використовуючи воду з бойлера кофемашини.

Даний варіант використання кавомашини є практичним для експлуатації, як і для ресторанів, так і для кафе. Широкий вибір останніх новинок ринку кавового обладнання дозволяє підібрати ідеальну кавоварку для кав'ярні. У розділі професійне кавове обладнання, Ви зможете знайти кавоварку, що відповідає Вашим вимогам. Серед великої різноманітності моделей, призначених для кав'ярень знайдеться кавоварка, яка ідеально підійде для вашого закладу.

МИ НАДАЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Кофе-машина

ПРО НАС

Проект "Unique Roasting company" являє собою інноваційну інтернет-платформу, завдання якої є об'єднання в єдиному інформаційному полі всього спектра послуг, що належать до кавового бізнесу. Зокрема це продаж обладнання для обсмажування кави, його помелу, приготування (кавомашини), дегустації, а також супутніх товарів - хімія для очищення обладнання, посуд, системи водопідготовки та фільтрації.

Особливу увагу ми приділяємо обладнанню для обсмажування кави. Ми представляємо в Україні відомого виробника ростерів для обсмажування кави - компанію Coffed. Також ви маєте можливість вибрати обладнання для вашої кав'ярні / ресторану на будь-який смак та цінову категорію.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ПАРТНЕРИ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

pexels-mentatdgt-1383852.jpg
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ