FRANKE

акф.jpg

Історія компанії

FRANKE - швейцарська торгова марка великої багатонаціональної компанії, яка є лідером у виробництві кухонного устаткування і побутової техніки.FRANKE - це швейцарська торгова марка великої багатонаціональної компанії, яка є лідером у виробництві кухонного обладнання та побутової техніки.

Історія компанії Franke почалася в 1911 році з виробництва різного роду виробів з листового металу в місті Роршах, Швейцарія. Заснував компанію Германо Франке. У другій половині 20-х років Франке приймає рішення розширити своє підприємство і починає займатися виробництвом сантехніки, пічних труб і вивісок. На такий крок вплинули активний розвиток промисловості і процвітання будівництва в ті роки.

Через кілька років мийки з логотипом «FRANKE» вийшли на світовий ринок і бренд отримав своє визнання далеко за межами Швейцарії.

Сьогодні Franke належить Artemis Group і є провідним світовим постачальником комплексних рішень для житлових кухонь і ванних кімнат, громадських туалетів, професійного обладнання для ресторанів і кавоварок. Група працює по всьому світу і налічує близько 9000 чоловік в 40 країнах світу, обсяг продажів більше 2 мільярдів франків.

В Італії Franke зберіг базу в Песк'єра-дель-Гарда з 1969 року, яка є важливим майданчиком для виробництва кухонних мийок, варильних панелей і духовок, розташованих в середньому і високому ціновому сегменті. Крім того, у Franke Group входить FABER, Фабріано, один зі світових лідерів в сегменті "кухонних витяжок".

Під брендом Franke крім сантехніки випускаються мікрохвильові печі, вбудовані робочі поверхні, Духові шафи, Витяжки, Посудомийки, холодильники, Подрібнювачі відходів, системи сортування і т.д. також в компанії існує напрямок професійного обладнання для кухонь. Великою гордістю компанії стало оснащення професійною технікою відомої мережі ресторанів швидкого харчування Mcdonald's (Макдональдс).

FRANKE

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ