FAEMA

faema1.jpg

Про компанію

FAEMA - італійська компанія, яка займається виробництвом професійних кавоварок і кавомолок з 1945 року. Підприємство входить до складу групи компанія LA CIMBALI. Відмінною рисою обладнання даної марки є елегантний дизайн в поєднанні з інноваційними технологіями. Крім цього, компанія проявляє максимальну уважність до кожної деталі, демонструє надійність своєї техніки і неперевершений рівень сервісної підтримки клієнтів.

Залишаючись вірною своїм традиціям, фабрика продовжує успішно розвиватися, вносячи поновлення в асортимент продукції і збільшуючи впізнаваність бренду в сегменті HoReCa. Сьогодні FAEMA - це дивовижне поєднання елегантності і чудового смаку кави в одній чашці. Про це свідчить досвід багатьох бариста, які протягом довгих років залишаються вірними цьому обладнанню.

Історія FAEMA почалася з невеликої майстерні по ремонту кавоварок, яку відкрив у Мілані в 1945 році Ернесто Валенте (Ernesto Valente). Потім в 1961 році для компанії почалася нова ера, яка була ознаменована появою кавомашини E61. Її унікальність полягала в об'ємному насосі, який подавав воду для кави під тиском 9 бар. Пізніше модель E61 була оптимізована: а ній вперше була втілена функція предсмачіванія кавовій таблетки, яка впливає на аромат і якість заварки кави.

У 1983 році на ринок була виведена перша напівавтоматична кавоварка з електронним дозатором води і кави. За допомогою електронної панелі управління можна було встановлювати потрібні параметри, необхідний температурний режим.

У 1991 році була розроблена і вперше продемонстровано кавоварка FAEMA E91, яка залишається затребуваною і на сьогоднішній день.

Faema

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

3 500 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

15 400 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ