top-view-cup-of-tea-on-dark-table-tea-dark.jpg

FETCO

кофеварка

Про компанію

FETCO-це партнер, орієнтований на клієнтів, який орієнтується на рішення та забезпечує екологічно чисте, економічне та індивідуальне обладнання для напоїв у всіх каналах обслуговування продуктів харчування.


Наші передові технології виробництва забезпечують точну точність та ефективне використання сировини. Наші задокументовані процедури тестування та десятиточковий контрольний список на всіх пунктах збірки забезпечують першокласну функціональність та продуктивність кожного обладнання, яке залишає нашу конвеєрну лінію.

Наші виробничі процеси LEAN забезпечують максимальне стримування витрат. Наша перепідготовлена ​​робоча сила забезпечує гнучкість виробництва. Наша вертикально інтегрована операція дозволяє нам ефективно завершувати менші виробничі цикли, скорочувати терміни виконання та спрощувати управління запасами.

Наша національна програма обслуговування надає цілодобову допомогу з питань обслуговування. Наші навчені технічні спеціалісти по запчастинах та продуктах володіють великими знаннями щодо продуктів, щоб допомогти у усуненні несправностей, запропонувати запчастини та допомогти операторам швидко повернутися до бізнесу. Наш командний підхід гарантує, що ваше обслуговування, обслуговування та запасні частини будуть вирішені швидко та ефективно.

FETCO

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ