BARTSCHER

Снимок экрана 2021-09-29 в 12.48.17.png

Історія компанії

Bartscher GmbH є одним з провідних підприємств в сфері техніки для великих кухонь в Європі. Асортимент продукції охоплює великий вибір професійних приладів, практичних кухонних помічників і інноваційних рішень. Все, що необхідно для ефективної роботи сучасної великої кухні.

 

На ринку з 1876 року
Компанія Bartscher була заснована в 1876 році і виросла в підприємство, що забезпечує повний асортимент для великих кухонь. Техніку Bartscher можна придбати в багатьох європейських країнах через наших партнерів по збуту, а наша активна команда забезпечує звичне якість послуг по всій Європі.

 

Cучасне розташування
Вірне традиціям підприємство з головним офісом в Зальцкоттене має сучасне багаторівневим складом на 17600 паллетомест і 16500 кв. Площа приміщень для зберігання. Перевага для всіх клієнтів: на складі постійно знаходиться 1900 виробів, які можна доставити в найкоротші терміни. Крім того, керована мікропроцесорами конвеєрна система забезпечує негайну поставку практично всіх запасних частин.

 

Від людей і для людей
Широкий асортимент продукції доповнюється потужним сервісом, на який в Bartscher робиться особлива ставка. Комплексне консультування, швидка сервісна служба і досвідчені менеджери забезпечують особливо високу якість послуг.

BARTSCHER

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

1 300 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

2 700 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ