WEGA

вега.jpg

Історія компанії

ELEKTRA - бренд, який осібно стоїть на сучасному ринку виробників кавоварок. Це пріоритетне становище компанія отримала заслужено завдяки колосальному досвіду і видатним ноу-хау технологіями.

Те Що не одному поколінню сім'ї Фрегнан (Fregnan), це підприємство понад півстоліття займається розробкою, виробництвом і вдосконаленням кавоварок преміум-класу.

Ще в 1947 році, коли компанія починала свою роботу, Фрегнани зробили головну ставку на зручність і простоту у використанні своєї продукції. В результаті цієї концепції з'явилися надійні і інтуїтивно зрозумілі машини для еспресо ELEKTRA. Прихильність основній ідеї протягом багатьох років дозволило компанії вийти на основні міжнародні ринки.

Кавові ELEKTRA можна порівняти з автомобілями Rolls-Royce, і не тільки завдяки витонченому дизайну, що забезпечує впізнаваність машин цієї марки по всьому світу, а й тому, що кавове устаткування ELEKTRA збирається нема на конвеєрі, виключно вручну. В цьому проявляється принципова позиція компанії - жодне сучасне обладнання не може замінити майстерність і філігранність роботи живого фахівця.

Майстерня, в якій виробляються кавомашини та кавоварки також унікальна, як і сама продукція компанії - всюди захоплено працюють технічні фахівці, тиша і аромати кави. Перед продажем кожна кавова система ретельно випробовується в режимі нон-стоп протягом 48 годин. Всі деталі кавоварок, 80% з яких виготовляється на власних виробничих потужностях ELEKTRA, проходять дуже строгу перевірку. Особлива для компанії лінія кавоварок Belle Epoque, яку можна без перебільшення назвати обличчям компанії, тестується окремо спеціально підготовленою людиною.

Все обладнання ELEKTRA відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки, що підтверджено численними сертифікатами. Упаковка апаратів проводиться вручну, щоб гарантувати їх збереження при транспортуванні.

Wega

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

3 600 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

12 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ