VICTORIA ARDUINO

white-eagle1.png

Історія компанії

Кавові Victoria Arduino сьогодні є не тільки уособленням історії кавової справи, але також стали віхою в історії італійських і європейських звичаїв і культури. При згадці імені Victoria Arduino неминучі відсилання на європейську літературу і живопис, мистецтво і суспільство в цілому, оскільки цей старовинний бренд став символом і збірним образом безлічі речей. Що ж це за речі? Широке поле асоціацій включає в себе красу і елегантність, витонченість і винятковість, унікальність і елітарність, а також традиції та культурну спадщину, вишуканість, якість і досконалість.

Перша кавоварка під маркою Victoria Arduino побачила світ в 1905 році, щоб стати свідком і значимою фігурою історії ХХ століття. Минулі крізь низку подій і змін неспокійного століття, кавомашини Victoria Arduino зберегли в повній недоторканності властивий їм імідж, незабутні і впізнавані з першого погляду характерні риси і образ. Персоною, що стоїть за цими оригінальними еспресо-машинами, був П'єр Тереза ​​Ардуно (Pier Teresio Arduino) - винахідник, інженер і, безсумнівно, новатор, який зумів зібрати воєдино яскраві риси класицизму і модерну в зразок вишуканого стилю і високого естетичного задоволення.

Той, хто зважиться придбати Victoria Arduino, зуміє продемонструвати цілісне художнє сприйняття і високий естетичний смак. Ці риси характеру власника кавомашини будуть в повній мірі відображені ексклюзивністю кавовій техніки з яскравим і унікальним темпераментом, притаманною елітному італійському дизайну. Сьогодні кавові традиції Victoria Arduino нашаровуються на художню цінність незвичайних італійських кавоварок, створюючи, в кінцевому рахунку, абсолютно унікальний і престижний продукт.

Victoria Arduino

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

6 500 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

14 900 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ