SYNESSO

aoUC4As.jpeg

Історія компанії

Компанія Synesso народилася з бажання вивести на ринок саму термостабільну комерційну еспресо-машину. Це прагнення до інновацій ніколи не припинялося. Здатність власника і дизайнера Марка Барнетта слухати і приймати заходи - це велика сила, і це стало основою особистості Synesso. Це найбільш очевидно в його розробках і численні здобутки, які продовжує робити Synesso. Наше обладнання буквально стає краще з кожним днем. Марк і співвласник компанії Сенді Шнайтер продовжують розумно регулювати ріст і піклуються про те, щоб Synesso була компанією і продуктом, які користуються повагою у всьому світі.

 

Команда складається з людей з унікальними історіями і сильними сторонами. Проте, всі ми злагоджено працюємо над створенням виняткового обладнання для еспресо, яке з гордістю проводиться на нашій невеликій фабриці в Сіетлі, США. Хоча ми не женемося за тенденціями заради самих тенденцій, ми гостро прислухаємося до потреб наших клієнтів. Залишаючись на передньому краї досліджень і розробок, ми невпинно працюємо над тим, щоб виробляти найзручніше для бариста, надійне і чуйне обладнання на ринку. Кожна машина виготовляється вручну на замовлення кожним членом команди. Починаючи з запиту клієнта, машина проходить через складання, виробництво, тестування і обробку з перевіркою якості на кожному етапі. Наша мета - постійно домагатися неперевершеного досконалості. Добре зроблена еспресо-машина - це основа будь-якого відмінного кави в вашому місцевому кафе.

Synesso

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

15 700 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

24 500 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ