SLAYER

3-group-front1.jpg

Історія компанії

У 2007 році компанія Slayer Espresso народилася з однією місією - зробити каву краще. Ця місія залишається незмінною і непохитною. Slayer навмисно розробляється так, щоб бути елегантним з усіх боків. Професійні бариста зможуть підвищити ефективність роботи бару і розширити набір інновацій для створення виключного кави. Приєднуйтесь до нас, щоб заглянути в творче мислення нашого засновника Джейсона Префонтейна.

Компанія Slayer розробляє і виробляє професійні еспресо-машини для вимогливих клієнтів по всьому світу. З 2007 року наші революційні продукти провокують інновації в області кави і підвищують світовий стандарт для спеціальних сортів.

Дві серії кавоварок, що збираються вручну в Сіетлі, відрізняються запатентованими методами приготування еспрессо і подачі молока на пару. Slayer - володар нагород "Кращий новий продукт" Американської асоціації спеціалізованого кави (Slayer Espresso Single Group) і World of Coffee (Slayer Steam). Slayer є офіційним членом SCA з глибоким корінням в каву і продовжуємо докладати зусиль для розвитку нашої галузі.


Slayer Espresso управляється професіоналами кави для професіоналів кави. Ми існуємо для того, щоб створювати інструменти, які вам потрібні, щоб робити каву краще.

Перш ніж заснувати Slayer Espresso, Джейсон Префонтейн був імпортером еспресо-машин, техніком, обжарщіком кави і власником кафе. У 2005 році він зіткнувся з неймовірними сортами кави на столі, які просто не перетворювалися в відмінний еспресо через обмеження доступних машин.

Не знаючи потреб радикального ринку кави, виробники в той час не хотіли впроваджувати інновації і були несприйнятливі до змін. Джейсон знав, що еспресо-машини можуть зробити кава краще, і був упевнений, що якщо він зробить таку машину, то її захочуть і його колеги.

Slayer

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

10 350 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

22 600 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ