SCHAERER

ajnju.jpg

Історія компанії

Швейцарська компанія Schaerer AG розробила найпершу в світі автоматичну кавоварку. Все обладнання відповідає світовим стандартам якості і створено по самим новітнім технологіям. Головний завод знаходиться в Швейцарії, проте є філії в Німеччині та США.

Заснував компанію Моріс Шерер в 1892 році і спочатку вона займалася розробкою медичного обладнання. Це зіграло певну роль в подальшому створенні високоякісного кавового обладнання. Перші кавоварки були зроблені в 1919 і були створені для потреб лікарні. Однак вже через 20 років була випущена вже ціла лінійка кавоварок. Завдяки досвіду створення медичного обладнання, з кавоварки всі деталі виконані з особливою точністю і надійністю. У 1969 році Schaerer випустила першу автоматичну кавоварку, що і поклало початок ери кавових автоматів.

Компанія постійно проводить наукові дослідження в області кавоварок і займається вдосконаленням свого обладнання.

Багаторічний досвід виробництва і розробки технологій дозволив компанії Schaerer зарекомендувати себе як виробника кавового обладнання найвищої якості. Завод компанії Schaerer розташований в Швейцарії в Цухвеле, філії знаходяться в Німеччині і США, численні партнери - по всьому світу.

На сьогоднішній день компанія Schaerer виробляє широкий модельний ряд повністю автоматичних кофемашин, які використовуються як в невеликих бістро і офісах, так і в готелях, ресторанах та закладах фаст-фуд з великою прохідністю.

SCHAERER

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ