SANREMO

cr-custom_edited.jpg

Про компанію

Основа Sanremo - це висока якість і технологічні інновації: ми постійно прагнемо підвищувати наші стандарти і завжди знаходити найкращі рішення для ділових партнерів.


Така особлива увага робить еспресо-машини Sanremo передовими в галузі. Висока якість і пошук оптимального рішення є ключовими елементами нашої роботи на всіх етапах: від проектування до потрійного тестування кожної машини перед відправкою. Орієнтований на майбутнє підхід дозволив розширити кваліфікований відділ досліджень і розробок, впроваджуючи проект «Opera» у співпраці з командою Opera і деякі важливі технічні характеристики наших машин, такі як: система управління доставкою (CDS) - ексклюзивна система постачання, яка дозволяє контролювати три стадії інфузії , система RS (термостабільність), яка забезпечує максимально доступну температурну стабільність, і використання інноваційних матеріалів, розроблених спеціально для забезпечення його оптимальної роботи в кожному процесі, у відповідність з нормами безпеки для клієнта. Доступність і ергономічне використання завжди були для нас прерогативою. Велика кількість варіантів, доступних в області технологій, дозволило нам розробити системи управління, які, незважаючи на все більш витончені можливості, дозволяють бариста взаємодіяти з машиною простим і ефективним способом. Деякими прикладами є багатофункціональний дисплей і управління через планшет Opera. Наші цілі варіюються від невеликих поліпшень до великих інновацій, щоб дати можливість користувачам наших кавоварок експериментувати і знаходити ідеальний відтінок, інтенсивність і смак. Для цього ми розробили наші продукти так, щоб запропонувати вам великий і всеосяжний набір інструментів, які здивують вас, а також дозволять вам здивувати інших. Коли технологічні інновації ідеально поєднуються з увагою до деталей, створюються машини, які являють собою не тільки робочі інструменти, а й високоточні вироби для довготривалого використання. Ми сподіваємося, що увага, яку ми приділяємо нашим машинам, також відбивається у вашій роботі.

Sanremo

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

16 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ