SAECO

saeco.jpg

Історія компанії

Saeco International Group S.p.A. - італійський виробник кавоварок. До складу інтернаціональної корпорації входять 23 компанії, серед яких є наукові та дизайнерські, які займаються виключно вивченням і розробкою нових систем виробництва кавово-молочних напоїв в домашніх умовах.

Виробничі потужності компанії розташовані в Італії, США, Румунії, Китаї.
Saeco - італійський бренд, під яким виробляються кавомашини та кавоварки.


Компанія Saeco International Group була заснована в 1981 році в Гаджо-Монтано (Болонья, Італія) і займалася виробництвом еспресо-кавоварок. Засновники - Серджіо Дзаппелла (Sergio Zappella) і Артур Шмед (Arthur Schmed).


До складу Saeco International Group входила компанія Spidem, заснована в 1984 році. Її напрямок - випуск бюджетних кавоварок торгової марки Spidem.


У 1999 році компанія придбала відомого виробника кавоварок - компанію GAGGIA. Її напрямок - виробництво комбінованих кавоварок еспресо.


У 2009 році компанію Saeco International Group викупила корпорація Philips. З 2010 року кавомашини стали випускатися під маркою Philips Saeco. Але вже в 2012 році було прийнято рішення про повернення марки Saeco і припинення використовувати подвійну назву бренду Philips Saeco.
Saeco - один з лідерів серед італійських виробників кавоварок для домашнього використання.


Saeco International Group займається проектуванням, виробництвом і продажами кавоварок для домашнього та професійного застосування, також компанія випускає торгові автомати для гарячих, холодних напоїв і закусок. Інтернаціональна компанія Саеко присутній на основних ринках світу з 16-ма філіями в Європі, Сполучених Штатах, Латинській Америці, Австралії, Азії та комерційної мережею в більш, ніж 60 країнах. [5]
Saeco - лідер серед італійських виробників кавоварок для домашнього використання, з ринковою часткою понад 65%. Saeco лідирують серед європейських виробників, займаючи понад 30% ринку.

SAECO

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

400 €

Б/У обладнання

MIN

200 €

MAX

1 200 €

MAX

1 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ