RENEKA

reneca.jpg

Історія компанії

Компанія Reneka була заснована в 1919 році в Страсбурзі і спочатку спеціалізувалася, в основному, на хромовом покритті деталей. Клієнти компанії, включаючи престижних виробників автомобілів (Bugatti) і виробників ортопедичного устаткування, оцінили її виробничу точність і технічний рівень.

У 1932 році Reneka запропонувала свою першу кавоварку для ресторанів. Ця настінна кавоварка, повністю виготовлена ​​з хрому, була розроблена на основі ідеї парового перколятора. Її дизайн і надійність швидко привернули увагу професіоналів.

Після 1946 роки ринок наповнився продукцією компанії Reneka по всій території Франції. А невелика настільна кавоварка під назвою The Major стала символом ресторанного світу. Люди з ентузіазмом сприйняли думку про можливість робити каву за індивідуальним замовленням за допомогою нової системи гідравлічного поршня.

Французька компанія Reneka впроваджує новітні технології, щоб постійно створювати більш ефективні кавомашини. У 1970 році була випущена повністю автоматична машина Hydrauto. Нова традиційна автоматична кавоварка GAVD і повністю електронна кавоварка DV, були проведені через шість років. Це була перша повністю електронна машина, яка з'явилася на ринку.

Грунтуючись на минулому досвіді, Reneka включає в свій дизайн три ключових поняття. Технічне обслуговування було оптимізовано під мінімальні витрати. Електронні поліпшення продуктивності були повністю зосереджені на якості кави.

Будучи спеціалізованим виробником, Reneka повністю відповідає сучасному ринку і позиціонує задоволення клієнтів в якості свого основного пріоритету.

Зі своїм сильним присутністю в Європі, Північній Америці, Океанії та Азії, Reneka грає у вищій лізі. Такі запатентовані технології як Aroma Perfect coffee brewhead і Reneka Micro Sieve, без сумніву, можна назвати революційними і інноваційними, завдяки яким досконалість стає правилом, а творчість - звичною справою.

Reneka

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

3 200 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

15 300 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ