RANCILIO

rancilio-group-rancilio-traditional-coff

Історія компанії

Rancilio - італійська компанія, c 1927 року спеціалізується на розробці і виробництві елегантних еспресо-машин і кавомолок для еспресо. Всі кавомашини Rancilio виробляються з використанням професійних матеріалів і компонентів. А стильний дизайн і еталонну якість стали візитною карткою кавоварок Rancilio.

Rancilio Group працює в індустрії Ho.Re.Ca., виробляючи і продаючи професійні кавомашини в більш ніж 100 країнах світу через італійський головний офіс і глобальну мережу продажів і післяпродажного обслуговування. Маючи виробничий завод в Італії, п'ять філій в Швейцарії, Німеччині, Іспанії, Португалії та США, два офіси продажів в Китаї та Австралії, два відділи досліджень і розробок, лабораторію екстракції і два навчальних центри, Rancilio Group охоплює чотири бренди, які відповідають різним вимогам ринку, і сьогодні вона є одним з найбільших світових виробників кавоварок. Асортимент продукції компанії включає традиційні еспресо-машини Rancilio, повністю автоматичні кавоварки Egro, кавомолки та Homeline. Будучи частиною Ali Group, одного з найбільших світових лідерів в області виробництва обладнання для підприємств громадського харчування, Rancilio Group є високо конкурентним промисловим оператором на міжнародній арені.

 Компанія має власну лабораторію для розробки і поліпшення обладнання та контролює якість своєї продукції вручну. Це гарантує високу якість і довговічність всієї продукції Rancilio. Сучасні технології і ретельно підібрані температура та тиск бойлера є гарантією смачного еспресо. Божественного напою, смак і якість можна порівняти з еспресо в кращих італійських кав'ярнях.

Rancilio

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 230 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

14 300 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ