NUOVA SIMONELLI

Nuova-Simonelli_Talento.png

Історія компанії

Орландо Сімонелі створив у 1936 свою першу кавоварку еспресо в Чессапаломбо. Він називає його «1936» після року його будівництва. На той час це вже інноваційний та технічно вдосконалений пристрій. Це 2-колонна кавоварка з електричним опаленням та системою подачі води під тиском.

Сімонеллі виробив у 1950 кавоварку «Selene» це буда технологічна революція, вона була першою кавоваркою у світі з постійним дозуванням.

Поява першої супер автоматичної машини Nuova Simonelli в . Вона називається «Logica» і представляється надзвичайно інноваційною: просто натисніть кнопку, і машина зробить все інше. Простота використання цієї нової машини відкриває двері для нових міжнародних ринків.

Компанія планомірно розвивалась протягом багатьох років покращуючи свої кавомашини та сервіс.

В 2015 році Nuova Simonelli представляє ринок новою хвилею "Aurelia Wave", яка представляє багато інновацій у зростанні кавової галузі. Aurelia Wave пропонує нові технології, такі як Smart Water Technology, екологічна стійкість, цифровий інтерфейс, ергономіка та технологія Pulse Jet, технологія T3 та технологія Pulse-Purge.

Nuova Simonelli

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 200 €

MAX

10 300 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ