MELITTA

195505981_1576550859214680_9017742130408

Історія компанії

Melitta Group - це німецька компанія, що працює в різних сферах бізнесу, основними напрямками діяльності якої є виробництво і збут фірмових продуктів в області приготування кави (побутові та професійні кавомашини, кавоварки, аксесуари) і чаю, зберігання і приготування їжі, а також домашнього прибирання. Melitta Group є міжнародним концерном з представництвами в країнах Європи, Північної і Південної Америки, Японії та головним офісом в м.Міндені (Німеччина).

Очолюють компанію, в штаті якої понад 3000 співробітників, онуки засновниці-Мелітти Бенц.

Перша фабрика компанії розташовувалася в квартирі Бенцов в Дрездені на площі 8 метри квадратні.

Засновниця компанії Мелітта Бенц

На Лейпцизькому ярмарку 1909 р. Бенці продали вже 1200 фільтрів нового зразка.

У 1910 р.на Дрезденській гігієнічній виставці фірма представила фільтрувальний апарат власного винаходу, що викликав великий інтерес. На Бенців посипалися замовлення з усієї Німеччини, виробництво швидко пішло в гору.У 1928 році фірма переїхала в Мінден, де і знаходиться в даний час.

Спочатку фільтри виготовлялися з латуні, а в 1920-х і 1930-х роках вони робилися з алюмінію і кераміки і прикрашалися. Поряд з ними використовувалися і круглі паперові фільтри. До початку 40-х років компанія завоювала сегмент кавових фільтрів і фільтрувального паперу в Німеччині і почала планомірну експансію в інші країни.

З 1932 року у компанії з'явився логотип. Він був вдосконалений в 1937 році — в перший і останній раз. Під час Другої світової війни Melitta пережила важкий час. Але компанія вижила, і до 1950 року продажі кавових аксесуарів знову зросли - від 0 до 4,7 мільйона німецьких марок.Крім того, компанія запустила під своєю маркою виробництво аксесуарів для дому — від губок для миття посуду до пилозбірників.

Фірми, що випускали цю продукцію, були придбані і включені в Melitta Group. Кожен вид товарів був підтриманий власною рекламною кампанією. Так, в 1960 році під час рекламної кампанії професійних кавоварок відвідувачі німецьких кафе безкоштовно отримали близько двох мільйонів чашок кави. Період нестримного зростання швидко закінчився, так як компанія досить швидко досягла світового успіху. Тепер стратегією компанії стала орієнтованість на її кращі і найбільш професійні досягнення. Широкий асортимент був скорочений, збиткові і неперспективні позиції виведені.

MELITTA

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ