LA SPAZIALE

567.jpg

Історія компанії

La Spaziale була заснована в 1969 році людьми з досвідом роботи у галузі кавових машин еспресо, починаючи з 1947 року, таким чином створюючи продукт, заснований на якості та інноваціях. Сьогодні компанія все ще вірить у оригінальні концепції, дотримуючись тієї самої філософії та зобов'язуючись щодня забезпечувати високий рівень якості чашки завдяки завжди вдосконаленим технічним рішенням. Перший завод, відкритий в Болоньї в 1969 році, був розширений і згодом перетворений на новий промисловий завод площею понад 6000 квадратних метрів.

У дев'яностих La Spaziale наблизився до ринку Північної Америки завдяки міцній мережі імпортерів, які вже працювали в таких стратегічних районах, як Нью-Йорк, Маямі, Чикаго та Сан-Франциско. Після цього першого успішного етапу запуску, наприкінці 2001 року болоньєзька компанія вирішила відкрити північноамериканський філіал у Сіетлі, столиці Еспресо на західному узбережжі, з метою зміцнення та розширення мережі дистриб'юторів та постачальників послуг по всьому United Штатів. Завдяки місцевій присутності та глибоким знанням ринку, La Spaziale змогла розробити власну комерційну стратегію на цій території. Тут La Spaziale пропонував комерційну підтримку, післяпродажне обслуговування та склад для запасу обладнання. У наступні роки, з 2002 по 2008 рік, La Spaziale змогла проникнути на північноамериканський ринок величезним капілярним шляхом завдяки все частішій присутності своїх професійних кавових машин у кав'ярнях, мережах готелів та інших престижні торгові точки по всьому США. Тут кавомашини еспресо були обрані за високу якість, надійність роботи та надзвичайну потужність технічного та комерційного персоналу. Все це викликало новий ентузіазм у Ла Спазіале, який у 2008 році вирішив пустити нові коріння на північноамериканській території, придбавши структуру власності площею понад 1000 квадратних метрів у Стратфорді, штат Кантрі, на Східному узбережжі, стратегічному перехресті недалеко від величезний комерційний та фінансовий полюс Нью-Йорка, добре відомий також найкращим рестораном. Таким чином, для La Spaziale в Сполучених Штатах розпочався новий час, і в абсолютно новому приміщенні комерційні офіси були розширені, створено виставковий зал, а сучасний навчальний центр був присвячений підготовці висококваліфікованих кадрів як з технічної, так і з практичної точки зору. вид. Навчальні курси пропонують «ноу-хау» щодо якості приготування еспресо та капучино. Навіть у штаб-квартирі штату Коннектикут є склад, де можна запасти різні моделі кавових машин еспресо та всі оригінальні запасні частини, що відразу ж доступні для мережі клієнтів північноамериканського ринку.

La Spaziale

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 080 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

16 300 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ