LA SAN MARCO

арар.jpg

Про компанію

Будучи синонімом кавоварок еспресо, La San Marco в усьому світі є носієм кращих традицій та інновацій. Еволюція наших машин простежується в багатьох моделях, які викликали захоплення своїми унікальними якостями і з ніжністю згадуються тими, хто ними користувався або користується.


Від дебютної серії 900 з міфічним зображенням крилатого лева і оригінальним логотипом La San Marco до моделей Lollobrigida і Disco Volante п'ятдесятих років і далі до моделей епохи SM і успішних моделей 85, 95, 100 і нової серії 105 Multiboiler.


Це історія італійського концерну, який успішно проніс велику традицію і пристрасть до кави еспресо по всьому світу і сьогодні міцно займає лідируючі позиції в галузі завдяки своїй надійній організації та ефективної мережі продажів.

Визнання минулого і витяг уроків з досвіду. З нетерпінням чекаємо нових перспектив, процесів і рішень, а також технологічних досягнень. Ми разом приймаємо традиції та інновації, черпаючи силу і гордість в нашому минулому і з нетерпінням чекаючи майбутнього. Саме ця здатність до синтезу робить нас унікальними.

Кожен день, протягом майже століття, ми відновлюємо наше зобов'язання робити все можливе для цінителів італійського еспресо. Традиційні і капсульні машини, дозатори-кавомолки та інше професійне обладнання для барів, ресторанів та готелів. Красиві продукти, надійні і прості у використанні, з характерним загальним стилем; високоякісні машини, кожен день нагадують нашим клієнтам, що вони зробили правильний вибір.


Наші машини цінують у всьому світі за їх функціональний дизайн і унікальні технології. Ми славимося автоматичними і напівавтоматичними еспресо-машинами і визнані провідним виробником традиційних машин з системою важеля, на яку ми маємо ексклюзивний міжнародний патент CLASS (Controlled Lever Anti-Shock System).


La San Marco. Минуле, сьогодення і майбутнє італійського еспресо.

La San Marco

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 200 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

10 500 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, неприваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ