LA MARZOCCO

марзоко.jpg

Історія компанії

На початку минулого століття в Італії було зроблено кілька спроб випускати машини для приготування еспресо. Ці прототипи вважаються предками еспресо. Кавомашини були оснащені вертикальними котлами і придатні для виробництва гарячої води і пари.

Виробниками, а також бути кваліфікованими майстрами було досить важко в той час. Giuseppe Bambi був членом цієї невеликої групи піонерів. Його сильна особистість і бажання створити щось своє призвело до відкриття невеликої майстерні.

Після виробництва моделі кавоварки "Fiorenza" для клієнта, у співпраці зі своїм братом Bruno, він почав проектувати і будувати свої власні кавомашини. L Officina Fratelli Bambi був заснований в 1927 році. На додаток до дизайна, брати Bambi подбали про виробництво та складання кожної машини, коли кожен продаж вважався тріумфом.

Терпіння і наполегливість дозволили створити в 1970 році La Marzocco кавоварку GS серії. GS серія виявилося революційним у світлі введення двох автономних бойлерів, один для пари і один для приготування кави.

Автономні бойлера, які до сих пір є стандартними технологіями в обладнанні La Marzocco, забезпечують високий тиск пари, в залежності від температури води, використовуваної для екстракції кави.

GS означає "насичена група". Приготування кави безпосередньо пов'язана з котлом і їх форма була розроблена таким чином, що вода знаходиться в контурі постійно, щоб підтримувати постійну температуру, що є ключовим фактором у виробництві суміші високої якості.

Після серії GS послідували нові проекти і нові кавомашини, які включають оригінальні технології GS, в тому числі GS-2, Line і FB/70.

Починаючи з 1995 року, структура La Marzocco була реорганізована, починаючи від допомоги виробництву, управлінню та технічної бази. Компанія найняла кваліфікований і двомовний персонал для сприяння бізнесу на зарубіжних ринках і відкрила успішний маркетинг і офіс-продажів в Мілані, Італія.

З 2000-2008 La Marzocco був офіційним спонсором Всесвітнього чемпіонату Бариста (WBC) відомого міжнародного конкурсу на просування передового досвіду в каві і в розвитку професії бариста.

GB / 5 була запущена в 2005 році, а потім FB / 80 в 2006 році і однією групою моделі GS / 3 в 2007 році, майже кавоварка для домашнього використання, але з професійними технологіями.

Кожна з цих кавоварок оснащена регулятором температури, багатофункціональною клавіатурою і цифровим дисплеєм, що робить інтерфейс з барменом дуже функціональним і інтуїтивно зрозумілим.

Конфігурація механічного управління (MP-механічні Paddle), спочатку почав з першого GS був введений ще в 2008 році в якості опції для всіх стандартних кавоварок, дозволяє попередньо вливання, так, що бармен може приготувати каву більш високого рівня.

У 2009 році в результаті реструктуризації, La Marzocco переїхала в новий, більш ефективний завод в 30 км на північ від Флоренції. Напрямок автоматизації, введене на початку 2009 року, бере до уваги рекомендації на панелі бариста, техніків і експертів ринку.

Завдяки запатентованим унікальним технологіям, STRADA дозволяє малювати і повторити будь-який тип тиску системи.

La Marzocco

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

4 200 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

24 600 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ