LA CIMBALI

677.jpg

Про компанію

У 1912 році на одній з маленьких міланських вулиць був відкритий магазинчик «Джузеппе Чимбай - паяльщик мідних виробів». Через кілька років майстер Джузеппе Чимбай розширив свою справу і зайнявся виробництвом деталей для кавоварок, чим і займався до 30-х років, коли він вирішив присвятити себе створенню еспресо-машин.

Перші кавоварки Rapida і Albadoro були моделями колонного типу, в яких мідний бойлер нагрівався вогнем. Паливом служили вугілля і дерево. У кавомашині Albadoro було два незалежних бойлера, вона мала інноваційну модульну структуру з можливістю розширення. Albadoro була першою кавоваркою з вбудованим підігрівом кухлів.

У 40-х роках були розроблені моделі Harmony, Gioiello, Brillante, в яких вугільний бойлер був замінений електричної та газової системою нагріву.

У наступні роки LaCimbali розвивала нові технології автоматизації гідравлічної групи. У 1964-му було запатентовано система Self-Express і створені перші машини з системою електромагнітного контролю над групами (Agora, Eleva). У 70-х і 80-х LaCimbali розширювала ринок Італії і активно розвивала дистриб'юторську мережу по всьому світу.

Сьогодні компанія Cimbali (Чимбай) виробляє не тільки автоматичні і кавомашини, але і ряд супутніх товарів - аксесуари для кавоварок і кавомолки LaCimbali. Понад 70% продукції йде на експорт. Компанія представлена ​​більш ніж в 100 країнах, а її штаб-квартира і виробничі потужності розташовані недалеко від Мілана.

Першорядне значення приділяється якості і надійності машин - вони витримують до 20 років інтенсивної роботи, а деякі значно більше. Устаткування LaCimbali в Росії відомо з московської Олімпіади - тоді компанія була офіційним постачальником кавоварок. Деякі з них до цих пір в строю.

La Cimbali

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

3 500 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

15 400 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ