DELONGHI

197646775_2916044418637737_8161975398966

Історія компанії

De'Longhi (вимовляється Делонги) - італійська група компаній, один з найбільших світових виробників побутової техніки, заснований в 1902 році в Італії. На світовому ринку відомий як виробник кліматичного обладнання та побутової техніки. Штаб-квартира - в місті Тревізо.

Фірма De'Longhi розпочала свою діяльність на початку минулого століття як невелика майстерня, згодом перетворившись в фірму з виробництва побутової і кліматичної техніки.


У 1975 році Джузеппе Де'Лонгі (Giuzeppe De'Longhi) створив свій перший масляний обігрівач, зобразивши на ньому своє ім'я. Так народився бренд De'Longhi. У наступні роки De'Longhi поступово посилювала позиції в категорії портативних обігрівальних приладів, кондиціонерів та побутової техніки, супроводжуючи свою діяльність серією пам'ятних рекламних кампаній. Все це заклало основу для подальшого інтенсивного та сталого розвитку.


У 1970-х Годиха фірма купила заводи по виробництву радіаторів, а в 1975 році вже був випущений перший маслонаповнений радіатор. В середині 1980-х років було куплено кілька заводів, які виробляють дрібнопобутову техніку.


У 1980 компанія вийшла на ринок США.
Стратегія компанії про завоювання ринку була такою: De'Longhi набувала інші компанії побутової техніки.
У 2012 році компанія «De'Longhi» і Компанія «Procter & Gamble» досягли угоди про надання безстрокової ліцензії на використання торговельної марки Braun в категорії малої побутової техніки.
У той же час De'Longhi почала відкривати філії в по всьому світу: США (1988), Франція (1990), Нідерланди (1993), Німеччина і Японія, Росія (в Москві) (1995). У Шанхаї (1996); De'Longhi в Канаді (1997), а також представництво в Бельгії (1999).
De'Longhi є власником кількох великих торгових марок, наприклад, KENWOOD та Ariete (2001). Група компаній De'Longhi за своєю організаційною структурою - це сімейна компанія, яка частину своїх акцій розміщує на міланській біржі вже кілька років.

DELONGHI

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

400 €

Б/У обладнання

MIN

200 €

MAX

1 200 €

MAX

1 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ