DALLA CORTE

234.jpg

Історія компанії

У 1947 році Бруно Далла Корте - захоплений молодий чоловік, який починає працювати техніком у компанії еспресо-машин Cimbali. У 50-ті роки Бруно завойовує довіру власника групи La Faema і працює над створенням кавоварки E61. У 60-х Бруно керує низкою автономних центрів технічної підтримки, але його творчий розум продовжує невтомно працювати, а згодом розробляє інноваційну технологію циркуляції пари - саме тоді еспресо-машина La Spaziale виробляється на заводах ABA в Болоньї. Бруно та його син Паоло працюватимуть там разом багато років.

Нова захоплююча пригода стартує в 2001 році! Паоло, його батько Бруно та його сестра Ельза знайшли нове виробництво кавової машини еспресо - Dalla Corte. Сильна присутність сім'ї видно з логотипу компанії - елегантний підпис Бруно стає невід'ємною частиною бренду компанії.
Революція та еволюція - ось чому ми хочемо виділитися з натовпу. Evolution - це єдина еспресо-машина у світі, яка використовує оригінальну технологію мульти-котлів. І ми це винайшли.

Компанія завжди цінувала творчість! У світі баристів геній найкраще сяє на захоплюючій сцені міжнародних змагань. Ми спонсоруємо чемпіонат світу з латте-мистецтва протягом 8 років і вже 7 років беремо участь у захоплюючому чемпіонаті світу з кави в хороших духах. Вибір, який змусив нас відчувати сильні емоції та призвів до знайомства з чудовими людьми.
Який захоплюючий досвід!

Відкрийте для себе нову кавову машину Zero, поєднання передових технологій та футуристичного дизайну, яка познайомить вас із виміром #zerolimits.
Zero був розроблений барістами для барістів: оснащений новими цифровими сенсорними екранами, всі функції легко доступні лише за кілька дотиків, Digital Regulation Flow - абсолютний головний герой, вільно витягуючи і насолоджуючись ручним профілем потоку.  Dalla Corte Zero, починається нова ера.

Dalla Corte

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

8 200 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

16 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ