CARIMALI

1298.jpg

Історія компанії

Carimali – це приватна група компаній, що займається виробництвом і продажем обладнання для кавових напоїв з 1919р. Продукція охоплює широкий спектр напівавтоматичних кавоварок, а також ряд супутніх аксесуарів.

Штаб-квартира групи розташована в Бергамо, Італія, де основна виробнича фабрика розташована на площі 20 000 квадратних метрів. Друга виробнича одиниця базується в Сучжоу, Китай, а також слугує розподільчим вузлом у районі італійського виробництва Carimali: «Ми дотримуємось етичної поведінки у всіх сферах бізнесу, намагаючись стати наочним прикладом у порівнянні з іншими компаніями, що керуються результатами.»

Також поважаємо місцеві традиції приготування кави, а також місцеві смаки на міжнародних ринках, пропонуючи інноваційні, сучасні кавомашини.

Ми хочемо покращити якість життя наших зацікавлених сторін, не просто теоретично, а за допомогою відчутних дій, таких як наш дитячий сад.

Віримо в міцні відносини, засновані на спільному досягненні довгострокових цілей з нашими співробітниками, клієнтами та постачальниками.

CARIMALI

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 000 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

20 000 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ