ASTORIA

astoria.jpg

Історія компанії

Група ремісників, яка в 1969 році почала втілювати в життя ідею, сьогодні стала найбільшим заводом з виробництва кавових машин в світі.

Astoria - це втілення італійської традиції еспресо з кавоварки з технологічним серцем. Традиційний асортимент кавоварок Astoria гарантує надійність і чудову якість для користувача будь-якого рівня. Від самого досвідченого Бариста, що віртуозно досліджує різні відтінки смаку, до того, хто шукає швидкий і ефективний апарат для роботи з великими обсягами. Незалежно від того що Ви шукаєте, кавомашини Astoria - це завжди гарантія максимальної якості!

Astoria є культовим історичним брендом в області виробництва кавового обладнання з 1969 року, коли компанія очолила групу СМА, створену Нелло Даль Тіо. Ось уже протягом більш як сорока років фірма Astoria виготовляє виключно функціональні професійні кавові апарати, що забезпечують швидке і легке приготування таких кавових напоїв як капучино, еспресо, лонг, латте Мачіто, американо і багатьох інших. Всі напої, приготовані за допомогою кавоварок Astoria, відрізняються багатими смаковими і ароматичними властивостями.


Кавові від компанії Astoria мають сертифікати INEI і Національного Інституту Італійського Еспрессо. Також бренд тісно співпрацює з некомерційною організацією "Кава-Діти" і віддає частину доходів на підтримку населення Латинської Америки, зайнятого в вирощуванні і зборі кавових зерен.


Завод компанії Astoria був відкритий в 2007 році в місті Тревізо. Загальна його площа становить 40 000 квадратних метрів, крита площа дорівнює 19 000 квадратних метрів. Виробництво компанії має величезний потенціал і щорічно випускає 70 000 кавоварок.

Astoria

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

2 800 €

Б/У обладнання

MIN

1 000 €

MAX

16 500 €

MAX

10 000 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ