BRAVILOR

Без названия.png

Про компанію

Bravilor Bonamat - провідний виробник кавоварок з фільтром, еспресо-машин, повністю автоматичних кавових машин і диспенсеров для гарячої води. Ми - сімейний бізнес з більш ніж 70-річним досвідом. За ці роки компанія виросла з оптового продавця обладнання для громадського харчування і ресторанів до свого нинішнього статусу спеціалізованого виробника: ми є розробником, виробником і постачальником з міжнародною репутацією і зростаючими амбіціями.

 

В даний час в усьому світі у нас працює більше 450 відданих своїй справі працівників, які працюють разом, щоб досягти успіху в нашому основному бізнесі: розробці, виробництві та маркетингу професійних систем приготування напоїв, таких як кава-машини, еспресо-машини і диспенсери для гарячої води . Маючи офіси в Європі та США і розгалужену дилерську мережу в більш ніж 100 країнах, Bravilor Bonamat має міжнародну репутацію і є одним з провідних світових брендів з виробництва кавових машин з фільтром і повністю автоматичних кофемашин.

 

Все обладнання Bravilor Bonamat проводиться з використанням високоякісних матеріалів. Наші кавомашини надійні, володіють низьким енергоспоживанням і мають довгий термін служби. Всі наші машини проходять ретельну перевірку перед відправленням з заводу.

BRAVILOR

переваги

Дізнатись більше

Ми надаємо наступні послуги

Продаж

Продаж нових та Б/В кавоварок. Привезення та інсталяція кавомашин під індивідуальне замовлення

Оренда

Надаємо послуги з оренди обладнання для Хорека. Індивідуальні умови. Оренда обладнання при купівлі зерна

Технічне обслуговування

Проводимо технічне обслуговування кавомашин для всіх клієнтів. Профілактика, ремонт кавових машин під ключ

Вартість кавоварок

 

Нове обладнання

MIN

330 €

Б/У обладнання

MIN

100 €

MAX

595 €

MAX

450 €

Переглянути каталог

 
Ремонт СВЧ

РЕМОНТ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми надаємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту та технічного обслуговування для усіх наших клєтнів

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАВОВИХ МАШИН

РЕМОНТ КАВОВИХ МАШИН

ФІЛЬТРИ ВОДИ ДЛЯ КАВОВАРОК

Що головне на кухні, в ресторані або барі? Звичайно, смак і відчуття чистоти.
Жорстка вода є джерелом великих розчарувань: накип на обладнанні, не приваблива столовий посуд і прилади, підвищена витрата миючих засобів і копітка ручна сушка. Пом'якшена і обезсолена вода відповідає найсуворішим стандартам. Вапняні відкладення на обладнанні і скромні розлучення на посуді, вироби зі скла і столових приладах зникають, скорочуються витрати на обслуговування і збільшується робочий потенціал Ваших посудомийних машин, кавоварок, пароварок та чайників. Крім того, Ви можете економити на широкому спектрі миючих засобів і засобів по догляду, забезпечуючи при цьому істотну економію часу та енергозбереження на кухні.

 

Завдяки філтрів для води Ви зможете отримати кращий смак страв і напоїв
Очищена вода не містить хлору, важких металів, органічних сполук, вірусів і бактерій, що дозволяє розкрити справжній смак ваших страв і напоїв.

 

Надійна та тривала робота вашого обладнання буде забезпечена завдяки філтрів.

Ми рекомендуємо для усіх наших кавоварок використовувати філтри води, це допоможе продовжити життя кавомашині та зберегти кошти на сервісне обслуговування.

 

Додаткові відомості про наш асортимент систем для кавового обладнання та сфери громадського харчування Ви можете отримати у наших фахівців

Дізнатись більше

Океан
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ ТА НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ПРОКОСУЛЬТУЮТЬ ВАС З УСІХ ПИТАНЬ